Dołącz do nas !

Zarejestruj się korzystaj z pełnego dostępu do darmowych filmów szkoleniowych, artykułów, porad i katalogu ośrodków.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie spersonalizowanych wiadomości email, od serwisu narovista.pl.
Wyszukiwarka

Ochrona zdrowia

SPECJALNY PAKIET OD LUX MED ORAZ CAROLINA MEDICAL CENTER

 

 

carolinagrupaluxmed

Lux Med

Członkostwo w Klubie Narovista, to szereg przywilejów, do których zaliczamy komfortowy dostęp do leczenia w Grupie LUX MED. Usługa jest dostępna w 80 nowoczesnych placówkach Grupy LUX MED (działających pod markami LUX MED i Medycyna Rodzinna) wymienionych na stronie www.luxmed.pl oraz – w zależności od dostępności usług – w ogólnopolskiej sieci 60 placówek współpracujących wymienionych na stronie www.luxmed.pl/placowkiznizka. Usługi objęte są rabatem od 15% do 20%. Szczegóły dostępne są w załączniku.

 

Członkowie Klubu Narovista, chcąc umówić konsultację lub badanie korzystają z numeru Call-Center 22 33 22 844, posługując się numerem karty klubowej. Dzięki temu, przy opłacaniu procedury medycznej w kasie placówki, otrzymają uzgodniony rabat. Umówić można się także 

Za pomocą komunikatora e-center, który jest dostępny na stronie www.luxmed.pl lub przez aplikację Portal Pacjenta, która jest dostępna na stronie www.luxmed.pl – po założeniu specjalnego konta i dopełnieniu pozostałych formalności rejestracyjnych.

 

CALL CENTER LUX MED

(22) 32 22 844

NALEŻY PODAĆ NUMER KARTY KLUBOWEJ

Carolina Medical Center

Polska Fundacja Jeździecka, dzięki umowie podpisanej z Carolina Medical Center, wprowadza członków Klubu Narovista do grona uprzywilejowanych Klientów Kliniki Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej Carolina Medical Center. Szpital mieści się na warszawskich Stegnach, przy ulicy Pory 78.

Członkowie Klubu Narovista, chcąc umówić konsultację lub badanie korzystają z numeru Call-Center 22 35 58 200, posługując się numerem karty klubowej. Dzięki temu, przy opłacaniu procedury medycznej w kasie placówki, otrzymają 20% rabatu. Umówić można się także przez zakładkę „Umów wizytę” na stronie www.carolina.pl. Rabatem objęte są również usługi działającego w systemie 24/7 ambulatorium urazowego i fizjoterapii oraz Carolina Medical Training System.

Szczególnie polecamy korzystanie z programów profilaktycznych pierwszego w Polsce Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej. Badania pozwalają zdiagnozować i skorygować nieprawidłowości całego narządu ruchu, wskazują dysfunkcje wynikające ze złej postawy (również podczas treningów) a niewidoczne „gołym okiem” specjalisty. Cykliczne wizyty w CDF pozwalają na kontrolę postępów treningowych. Badania funkcjonalne są idealne dla osób, które wracają do sprawności po skręceniach, zwichnięciach i złamaniach, urazach mięśniowych czy uszkodzeniu więzadeł.

Do dyspozycji naszych Członków są najlepsi polscy specjaliści z zakresu ortopedii, traumatologii, neurochirurgii i radiologii. Lekarze, fizjoterapeuci i trenerzy przygotowania motorycznego.

 

CALL CENTER CAROLINA MEDICAL CENTER

(22) 35 58 200

NALEŻY PODAĆ NUMER KARTY KLUBOWEJZOBACZ PEŁNY ZAKRES OFERTY OCHRONY ZDROWIA